Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Kołłątaja 1 44-230Czerwionka-Leszczyny

Rekrutacja 2018/2019

Odsłony: 377

Postępowanie rekrutacyjne rozpoczyna się 18 czerwca 2018 r.

Zgłoszenia dzieci do klasy pierwszej z obwodu szkoły będą przyjmowane od  1 marca 2018 r.

Szanowni Państwo, zasady rekrutacji do szkoły  reguluje Uchwała Nr XXXIII/369/17 Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach oraz Zarządzenie nr 2/18 Burmistrza  Gminy i Miasta  Czerwionka-Leszczyny.

  

Rodzice dzieci, które zamieszkują poza obwodem szkoły, muszą złożyć wnioski o przyjęcie do szkoły. Jeśli dziecko zamieszkuje w obwodzie szkoły, to rodzice  zobowiązani są do zgłoszenia dziecka do szkoły w tym samym terminie lub wcześniej.

Wzory wniosku i zgłoszenia do szkoły są do pobrania w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej.

Wypełnione dokumenty można złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub wypełnione, podpisane i zeskanowane dokumenty można przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wzory dokumentów:

Wniosek do szkoły (tylko dla kandydatów spoza obwodu)

Zgłoszenie do szkoły