Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Kołłątaja 1 44-230Czerwionka-Leszczyny

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/g6debiensko/public_html/aki/templates/dd_kids_90/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/g6debiensko/public_html/aki/templates/dd_kids_90/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Skład Rady Rodziców

Odsłony: 1004

Obecni na posiedzeniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 w dniu 18.09.2018

kl.1a - Magdalena Brejza, Aleksandra Jurczak

kl. 1b -Martyna Łojek

kl. 2 -Monika Pigulska, Agnieszka Kalinowska, Urszula Idzikowska

kl. 4a -

kl. 4b - Iwona Waliczek

kl. 5 -Jolanta Skrzypczak

kl. 5b - Monika Kuś

kl. 6 - Dorota Klimala

kl. 7 - Anna Cieślik

kl. 8 - Monika Koc, Karolina Kleszcz

kl. 3ag- Hanna Kurowska

kl. 3bg-  Sylwia Bugla

 

Uchwały Rady Rodziców

Konto Rady Rodziców